İkizler Memo - Can dizisi fragmanı yayınlandı mı? İkizler Memo - Can fragmanı yayınlandı mı? İkizler Memo - Can dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İkizler Memo - Can 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İkizler Memo - Can dizisi konusu nedir? İşte ayrıntılar...

Kanal D ekranlarında yayınlanacak, başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı gibi isimlerin yer aldığı İkizler Memo - Can dizisi 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

İKİZLER MEMO - CAN 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

İkizler Memo - Can dizisi 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İkizler Memo - Can dizisi 18. bölüm 2. fragmanında; Osman, Yaren ile evlenmeyi kafasına koyar ve Mahmut ile konuşur ancak ciddiye alınmaz. Osman bir yandan evlenmek isterken bir yandan da iş bulması gerekir. Osman'ın karşısına bir iş şansı çıkar ve Yaren'e hemen evlilik teklif eder. Öte yandan Can'ın fizik tedavisi için eve gelen kadının güzelliği malikaneyi karıştırır.

İKİZLER MEMO - CAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yolları bir gün kesişir. Memo'nun fakir bir hayatı varken Can ise büyük bir malikanede yaşar.

Can, babası ve dedesiyle mutludur ancak kendisini büyük bir yalnızlık içinde hisseder.

Bu duygusal komedi dizisinde olan bütün sırlar tek tek ortaya çıkacaktır.

İkizler Memo - Can dizisi 18. bölümü ile 23 Mart Cumartesi akşamı saat 19:45'te Kanal D'de...