Evet, yanlış okumadınız! Geçen yıl her sabah 'Aklınızda Kalmasın' adlı magazin programında yorumculuk yapan Helin Avşar, ex eniştesi Kaya Çilingiroğlu ile ekranlarda boy gösterecek. Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un, "Kızları için yeni bir hayat kuracaklar" başlıklı yazısı şöyle:

İki sezon TRT Spor'da 'Stadyum' programında yorumculuk yapan ve yeni sezonda kadroda yer almayan Kaya Çilingiroğlu'nun tekrar ekranlara döneceğini duydum.

Bu kez sabah programıyla ekrana gelmeye hazırlanan Kaya Bey'in partneri de tanıdık bir isim:

2005 yılında boşandığı eski eşi Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar.

SER VERİP SIR VERMEDİ!

Evet, yanlış okumadınız! Geçtiğimiz yıl her sabah 360 TV'de 'Aklınızda Kalmasın' adlı magazin programında yorumculuk yapan Helin Avşar, ex eniştesi ile ekranlarda boy gösterecek. Bu bilgiye ulaşır ulaşmaz aradığım Helin Avşar, sadece duyduklarımı doğruladı ama ser verip sır vermedi. Piyasada konuşulanlara göre; ex enişte-baldıza programda bir kişi daha eşlik edecekmiş. Kaya Çilingiroğlu spor, Helin Avşar da magazin programında deneyimli olduğu için acaba bir spor-magazin programı mı yapacaklar, yoksa başka bir formatla mı ekrana gelecekler; bekleyip göreceğiz.

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar, 10 ay evli kaldığı Serhan Bora'dan 2016 Aralık ayı sonunda boşanma kararı almış ve İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davası tek celsede sonuçlanmıştı.