Hülya Avşar Bikinili Fotoğrafını Paylaştı!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı.

22.08.2017-08:28 - (Son Güncelleme: 19.06.2021-13:11)

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, sosyal medyadan paylaştığı bikinili fotoğrafıyla takipçilerine sürpriz yaptı. Ünlü sunucu Hülya Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozla herkesi şoke etti. Güzel sunucu Hülya Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili pozları ile resmen sosyal medyanın gündemine oturdu. 2 milyonun üzerinde takipçisi olan ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Hülya Avşar, her sene olduğu gibi bu sene de tatil sezonunu Ayvalık’taki yazlığında açtı. Yoğun tempoda geçen geçtiğimiz yılın yorgunluğunu atmaya başlayan Avşar Kızı, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı siyah bikinili pozu takipçileri tarafından beğeniyle karşılaştı.


YENİ PROJE İLE GELECEK!

Rol aldığı Masumiyet dizisinin final yapmasıyla gelen yeni projeleri değerlendiğini söyleyen Hülya Avşar, yeni sezonda da ekranda olacağının sinyalini verdi.

Ünlü şarkıcı, siyah bikinisiyle verdiği pozlarını sosyal medya hesabında takipçilerinin beğenisine sunarak güzelliği karşısında herkesi resmen büyüledi. Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Avşar, adeta genç kızlara taş çıkarttı. Ünlü şarkıcının paylaşımı, kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu. Avşar'ın paylaşımı kısa süre içinde beğeni rekorları kırdı.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR