Hazal Kaya Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Bizim Hikaye dizisi ile büyük beğeni toplayan Hazal Kaya kimdir? Ünlü oyuncu Hazal Kaya aslen nereli ve kaç yaşında? Kiminle evleniyor? detaylar haberimizde...

25.10.2018-12:25 - (Son Güncelleme: 06.02.2019-16:12)Hazal Kaya Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Fox Tv'de yayınlanan Burak Deniz ile başrollerini paylaştığı Bizim Hikaye dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, son dönemlerde aldığı kilolar ile dikkatleri üzerine çekti.

oyunculuk performansı ile beğeni alan Hazal Kaya kimdir? Ünlü oyuncu Hazal Kaya aslen nereli ve kaç yaşında? Kiminle evleniyor? ayrıntılar haberimizde...

HAZAL KAYA KİMDİR?

1 Ekim 1990 yılında Gaziantep'de dünayay gelen ünlü oyuncunun tam adı Leyla Hazal Kaya'dır. 4,5 yaşında keman, 7 yaşında bale eğitimi alan ünlü oyuncu ilk olarak reklam filmi ile kamera karşısına geçti.

Kaya, Ümit Çırak'tan, Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi'nde eğitim aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümünden mezun olmuştur.

2007 yılında Genco dizisi ile dikkatleri çeken güzel oyuncu 2008 yılında rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile yıldızı parladı.

2011 yılında Adını Feriha Koydun dizisinde başrol olan Hazal Kaya şimdiler bizim Hikaye dizisinde Filiz karakterine hayat veriyor.

HAZAL KAYA KİMİNLE EVLENİYOR?

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu Ali Atay'la evleniyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR