Hasan Can Kaya gözaltına alındı: Evinde genç bir kızı alıkoyduğu iddia edildi

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, İstanbul’da özel bir üniversitenin mezuniyet partisinde 23 yaşındaki genç bir kızla tanıştığı ve Levent’teki evine götürdü. Daha sonra evden çıkmak isteyen kızın Kaya tarafından alıkonulduğu iddiası üzerine polis harekete geçti.

14.06.2024-11:14 - (Son Güncelleme: 14.06.2024-17:36) Hasan Can Kaya gözaltına alındı: Evinde genç bir kızı alıkoyduğu iddia edildi

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya hakkında çıkan iddialar gündeme bomba gibi düştü. İstanbul Beşiktaş Levent'te geçtiğimiz hafta Salı günü saat 04.00 sıralarında yaşandığı belirtilen olayda, Kaya'nın bir üniversitenin mezuniyet partisinde tanıştığı 23 yaşındaki Nazlıcan A.'yı alıkoyduğu öne sürüldü.

Hasan Can Kaya, genç kızı zorla alıkoydu iddiası

İHA’da yer alan habere göre; olayın detaylarına göre, Kaya ile Nazlıcan A. partide tanıştıktan sonra birlikte Levent'teki evine gitti. Ancak gece ilerledikçe genç kızın rahatsız olduğu iddia edilen yakınlaşmalar sonrasında Kaya'nın evden çıkmasına izin vermediği belirtildi. Durumu arkadaşına bildiren genç kızın canlı konum attığı ve yardım istediği öğrenildi. Arkadaşının ihbarı üzerine polis ekipleri adrese intikal etti ve genç kızı kurtardı.

Hasan Can Kaya gözaltına alındı: Evinde genç bir kızı alıkoyduğu iddia edildi

Emniyete götürülen Kaya, ifadesinde suçlamaları reddetti ve olayın böyle yaşanmadığını iddia etti. Nazlıcan A. ise polis ifadesinde, Kaya'nın kendisini evden çıkarmadığını söylese de şikayetçi olmadığını belirtti. Bu durum üzerine savcılık, Kaya'nın serbest bırakılmasına karar verdi.

Olay, sosyal medyada ve basında geniş yankı uyandırırken, konuyla ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor.

Kürşat Muratcan Kılıç
muratcankilic@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal