Eylem İpek Şafak 'Benden Duymuş Olmayın' köşesinde yazdı... Oyuncu Hande Erçel ile iki yıllık sevgilisi Ekin Mert Daymaz, geçen Mayıs’ta ayrılmıştı. Hande Erçel'in şimdiki aşkı ise Mehmet Dinçerler...

Hande Erçel şu sıralar gönlünü Gloria Jeans kahve zincirinin Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler’e kaptırdı. Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takibe alan çift, aşklarını saklamadan İstanbul gecelerinde gezmeye bile başladı. Hande Erçel ve Mehmet Dinçerle otak arkadaşları vesilesiyle Cihangir’deki gece kulübü Hazine’de tanıştı. Çift geçen salı gecesi yine aynı yerde sabaha kadar eğlendi.

MEHMET DİNÇERLER'İN ESKİ AŞKLARI

Mehmet Dinçerler, daha önce Deniz Akkaya, Ece Seçkin gibi isimlerle aşk yaşamıştı. Hande Erçel ve Ekin Mert Daymaz'ın bir barışık bir küs ilişkisi bir yıl sürdü. Çift geçen mayıs ayında ayrıldı. Hande Erçel geçen haftalarda da güzellik elçisi olduğu bir marka için yaptığı dansıyla gündeme geldi.

Hande Erçel'in dansı sosyal medyada kimisi tarafından güzel bulunurken kimisi tarafından da 'bu işi kıvaramamış' şeklinde yorumlandı.

'CANIM AYAKLARIM'

Hande, performansı sonrası yara bere içinde kalan ayaklarının fotoğrafını "İsteyince olabileceğine inananlara... Canım ayaklarım" notuyla paylaştı.

Hande Erçel'in fotoğrafına yorum yağdı... İşte onlardan bazıları:

- Parmaklarına maaş bağladın mı?
- Baş parmağına vergi ödüyor musun?
- Mayına mı bastınız Hande hanım?
- Bacım 2 adım attın sadece ne ara oldu bunlar?
- 3C sınıfından Hande'nin performansını izledik...
- O dansla ayaklar nasıl bu hala geldi?
- Kaç numara giyiyorsunuz? 44? 45?

Hande Erçel şu sıralar Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman ile başrol oynuyor.