Şanlıurfa'nın Siverek bölgesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın etkiliği için mesai başında olan özel harekat polislerini götüren zırhlı araç devrildi. Kazada 6 özel harekat polisi hafif yaralandı. Trabzon’un Yomra bölgesinde de kontrolden fırlayan polis otosu devrildi, kazada araçta yer alan 7 Özel Harekat polisi yaralandı.

Kaza, sabah vakitlerinde Urfa Siverek - Diyarbakır karayolunun 26’ncı kilometresinde meydana geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğanın Harran etkinliği için Şanlıurfa’ya gelen özel harekat polislerini götüren zırhlı araç, kontrolden fırlayan araç şarampole uçtu. Kazada araçta var olan özel harekat polisleri Volkan Durmuşcan, Ragayip Yiğit, Ramazan Unal, Mahmut Ali Bülbül, Yener Er ve İbrahim Azak hafif yaralandı. Yaralı ekipler, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından Siverek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

TRABZON'DA 7 POLİS YARALI

Diğer yandan Trabzon’un Yomra bölgesi’nde kontrolden fırlayan polis otosu devrildi, kazada otoda yer alan 7 Özel Harekat polisi yaralandı.

Kaza, Yomra İlçesi Devlet Sahil Yolu’nda sabah vaakitlerinde meydana geldi. Trabzon Adliyesi’ndeki bir konu gereği bölgeye gittiği belirtilen araç, henüz nedeni belirlenemeyen sebeble kontrolden çıkarak devrildi.