Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile Grup Başkanvekili Özgür Özel, "silahlı terör örgütüne yardım etmek" suçundan tutuklanmış olan Af Örgütü üyeleri Nalan Erkem, Özlem Dalkıran, İdil Eser, Veli Acu ve Günal Kurşun ile görüşüp dertlerini dinlediler.

YABANCILARLA GÖRÜŞMEYE İZİN YOK

Büyükada'da gerçekleşen operasyonda yakalanan Almanya yurtdaşı Peter Staudtner ve İsveç yurtdaşı Ali Gharavi ile de görüşmek isteyen Cumhuriyet Halk Parti'li heyete izin verilmedi.

Öte yandan daha önce DHKP-C'li teröristlerin cenazelerine katılan, PYD içinse 'bir terör örgütü olmadığını' açıklayan Tanrıkulu PKK'yı anmadan teröre lanet okudu.

(Cumhuriyet Halk Parti'li Sezgin Tanrıkulu'nun, PKK'yı anmadan terörü lanetlediği tweet)

(İşte CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun DHKP-C'li cenezasindeki görüntüsü)

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun tepki çeken Eren paylaşımı

RİYAKARLIĞINIZDA BOĞULACAKSINIZ

Sözde ekmek almaya giderken vuruldu diye yaygara koparan ölü seviciler ve ölümler üzerinden rant elde etmeye çalışan cenah her zaman ki riyakarlığını ortaya koyarak kahraman Eren Bülbül için sessiz kalmayı tercih ettiler.

EREN BÜLBÜL'ÜN ŞEHİT EDİLMESİNE GEZİCİ MEDYA SESSİZ

Gezi eylemleri esnasında taktığı kırmızı fularıyla malum medya tarafından fenomen haline getirilen, ve daha sonraki dönemlerde terör örgütü PKK'ya katılıp silah kuşanmış ve Türkiye'ye karşı alçak eylemler gerçekleştirmişti. Aynı terörist kız terör örgütü PKK adına bir başka terör örgütü DEAŞ'la girdiği çatışmada ölmüş, günlerce sivil toplum kuruluşları ve insan hakları dernekleri bu teröristi gündemlerinde tutmuştu.