Şehit Eren Bülbül için küfür edip ve nefret dolu söylemler içeren paylaşımlarda  bulunan Ozan Ayede isimli eli kanlı terör örgütü PKK sempatizanının, Şırnak' a bağlı Cizre ilçesinde yaşadığı emniyet güçleri tarafından saptandı.

KISKIVRAK YAKALANDI

Evine düzenlenen harekatta kıskıvrak yakalanan Ayede, daha sonra Emniyet Müdürlüğü' ne götürülmek sureti ile gözaltına alındı. Eli kanlı terör örgütü PKK sempatizanı olan Ayede' nin, PKK' ya katılan ablası da 2 yıl evvel yapılan harekatta etkisiz hale getirilmişti. 

Şehide hakaret eden Ozan Ayede gözaltına alındı

NE OLMUŞTU?

Trabzon' a bağlı olan Maçka ilçesinde hain kalleşlerle çıkan çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile beraber şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül' ün "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın " şeklindeki Facebook üzerinden attığı mesajı yürek dağlamıştı

ERZAK ÇALAN TERÖRİSTLERİ GÖRDÜ

DHA' nın haberine göre kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Eren Bülbül' ün, eli kanlı terör örgütü PKK' lı alçakların girdikleri evden erzak çalarken görüp hemen askerlere haber verdiği ortaya çıktı. Eren Bülbül, PKK' lı alçakların girdiği evi göstermek için askerlerle gelirken çıkan çatışmada terörist kurşunlarına hedef oldu.