Adana'dan Şanlıurfa' ya karpuz taşımakta olan Hüsnü Gülen, dinlenmek için aracının kontağını kapayıp, yere serdiği bir kilimin üzerine uzandı. Kamyonun kasasında bulunan karpuzların indirilmesi esnasında sıcağın etkisi ile daralan Hüsnü G. ise iş yeri önüne kilim serip üzerinde uyumayı denedi fakat dehşet dolu anlar yaşadı.

YANINDAN GEÇTİ KAMYONA BİNDİ AMA FARKETMEDİM DEDİ

Bu esnada adı henüz bilinmeyen bir kamyon sürücüsü, halden aldığı karpuzları kamyonetine yükledikten sonra aracının biraz önünde serili olan kilimin üzerinde uyuyan Hüsnü Gülen’ in yanından geçerek kamyonetine bindi.

ADETA ÇİĞNEDİ...

Dalgın olduğu iddia edilen kamyonet sürücüsü direksiyonun başına geçerek çalıştırdığı kamyoneti ile kilimde uzanan Hüsnü Gülen' in tabiri caiz ise üzerinden geçti. Çevredekilerin bağrışmaları neticesinde aracından inen sürücü, esnafın yardımı ile kamyonetin altında kalan Hüsnü G.' yi olduğu yerden çıkarıp Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi' ne götürdü. Hüsnü Gülen’ in durumunun hala çok ciddi olduğu ifade edildi. Kaza anı ve öncesi işyerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.