Yayalara Çarpan Otobüs Şoförü Adliyeye Sevk Edildi!

Beşiktaş'ta durakta bekleyenlere çarparak 1 kişinin ölümüne 12 kişinin de yaralanmasına sebep olan özel halk otobüsü şoförü Necdet K. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yayalara Çarpan Otobüs Şoförü Adliyeye Sevk Edildi!

Beşiktaş'ta durakta bekleyenlere çarparak 1 kişinin ölümüne 12 kişinin de yaralanmasına neden olan özel halk otobüsü şoförü Necdet K. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye teslim edildi.

Beşiktaş'ta durakta bekleyenlere çarparak 1 kişinin ölümüne cözel halk otobüsü şoförü Necdet K'nın, Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemleri sona erdi. 

1 kişinin ölümüne sebep olan zanlı, daha sonra Çağlayan Adliyesine sevk edildi.  Beşiktaş-Kabataş hattında görev yapan ve sadece şoförün yer aldığı özel halk otobüsü, durakta bekleyenlere çarparak 12 kişiyi yaralamıştı.

Kazanın ardından otobüsten inerek kaçmaya teşebbüs eden sürücü, kaçmasını önlemek isteyen bir kişiyi de bıçakla kolundan yaralayıp Beşiktaş sahilinden denize atlamıştı. Bölgedeki polis ekipleri tarafından denizden çıkarılan sürücü Necdet K.yakalanmıştı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

 

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri