22 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 18°
  • Izmir 24°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.849
Dolar5,6648
Euro6,355
Altın260,04

Yandex Navigasyon Artık Boş Park Yerlerini Gösterecek!

Yandex Navigasyon’dan devrim gibi yenilik geldi. Artık Yandex Navigasyon boşalan park yerlerini de gösterecek.

Yandex Navigasyon Artık Boş Park Yerlerini Gösterecek!

Yandex Navigasyon, İstanbul’da boşalan park yerlerini de haritasında bundan sonra gösterecek.
Yandex Navigasyon, bu sene içinde piyasaya süreceği “akıllı park çözümlerini” Ar-Ge çalışmalarını yaparken bu çalışma da İstanbul’da boşalan park yerlerini de haritasında göstermeye başlıyor.
 
Yol bilgisi ve trafik durumunu göstermekle yetinmeyerek müşterilerine otomobillerini park etme konusunda da yardımcı olan Yandex Navigasyon, park yerlerini gösterme ve akıllı park rotası çizen “Park Yeri Asistanı” özelliğinin ardından boşalan park yerleri bilgisini de müşterilerine gerçek zamanlı olarak paylaşmaya başladı. Bundan sonra artık park yeri arayan bir müşteri başka bir Yandex Navigasyon müşterisinin boşalttığı park alanını haritada görebiliyor.
 
Müşteriler park yerinin kaç dakika önce boşaldığını öğrenebilecekleri gibi isterlerse bu noktaya rota oluşturup araçlarını park edebilecek.
 
YANDEX NAVİGASYON PARK FİYATLARINIDA GÖSTERECEK
 
Geçtiğimiz haftalarda otoparkların fiyat bilgilerini göstermeye başlayan uygulama artık yol üstünde bulunan park yerlerinin fiyat ücretlerinide göstermeye hazırlanıyor. Kullanıcılar yine P butonuna basarak park yerlerini görüntülerken aynı zamanda yol üstü park yerlerinin fiyat bilgilerini de görebilecek.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri