Vatan Şaşmaz Olayında Flaş Gelişme! Mezar Taşını Yaptırmış

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden eski manken Filiz Aker’in, kısa bir süre önce kendisi için yaptırdığı mezarlık görüntülendi.

Vatan Şaşmaz Olayında Flaş Gelişme! Mezar Taşını Yaptırmış

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ı öldürmesinin ardından intihar eden Filiz Aker’in kısa bir süre evvel kendisi için mezar alarak yaptırdığı ortaya çıkmıştı. Aker’in Tuzla Mezarlığı'nda aile kabristanı olarak kullanılmak üzere hazırlattığı mezarlık görüntülendi. Aker’in kendi mermer taşına adını da yazdırdığı görüldü.

YEĞENİ KONUŞTU

Filiz Aker'in cenazesi Kartal Soğanlık Gasilhanesine götürüldü. Gazetecilere açıklama yapan Aker'in yeğeni Gürbüz Acar, ”Şoklardayım teyzem öldü. O tarafa da Allah rahmet eylesin. Herkes bir şey söylüyor kimse bilmeden konuşmasın” ifadelerini kullandı.

HER YERDE ONU GÖRÜYORUM!

Beşiktaş'ta lüks bir otelde Vatan Şaşmaz'ı 4 el ateş ederek öldüren Filiz Aker'in cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak, Kartal Soğanlık Gasilhanesi'ne götürüldü. Burada Aker'in yeğeni Gürbüz Acar gazetecilere açıklamalar yaptı.

Filiz Aker'in silahı bir ay evvel yaptırdığını belirten Gürbüz Acar, “Onu hep sevdiğini ifade ediyordu. Sırtımdan vurdu beni diyordu, başka bir şey demiyordu. İki yıl evvel söylüyordu bunları. Ben Yalova da yaşıyorum, iki yıldır görmüyordum zaten. Kuzenim anlatıyordu, bu Allah'la onların arasındaki bir şey. Yalnızca onu iki sene evvel çok sevdiğini söyledi. Polat Tower'daydı evi 'burayı satacağım her yerde onu görüyorum' diyordu. Cenaze, Cuma günü Tuzla merkez Camii'nde kaldırılacak. Kardeşi Avrupa'da o gelecek. Şoklardayım teyzem öldü. O tarafa da Allah rahmet eylesin. Herkes bir şey söylüyor kimse bilmeden konuşmasın. Ölünün arkasından da bu yazıları yazmasınlar” dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR