Vatan Haini Akın Öztürk ve Ekibinin Sorgu Görüntüleri

Eski Fetöcü Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk ve diğer darbeci askerlerin sorgusu görüntüleri..

Eski Fetöcü Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk ve diğer hain darbeci askerlerin sorgu görüntüleri yayınlandı.

Darbeci Akın Öztürk ve ekibi terörle mücadele şubesinde Eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk ve ekinibinin emniyetteki görüntülerine ulaşıldı.

Öte yandan Fetö Örgütünün üyeleri devletten ve yuvalandıkları devlet dairelerinden temizlenmesiyle örgütten ayrılmaların da tavan yaptığı için terörist Gülen zor durumda. FETÖ çete lideri Gülen, son açıklamasında zor durumda olduklarına dikkat çekmiş ve örgüt üyelerine başka ülkelere kaçma mesajı vermişti.

FETÖ terörü ile mücadelede alınan başarılı sonuçlar ve bir çok FETÖ üyesinin devlet kadrolarından temizlenmesiyle beraber ağır darbe alan ihanet çetesi çözülmelerin de zirve yapmasıyla zor duruma düştü. FETÖ elebaşı Gülen, son konuşmasıyla militanlarına ülkeden çıkmaları için mesaj gönderdi. Teröristbaşı Fetullah Gülen, Türkiye'de kalan örgüt üyelerinin kaçmaları gereken ülkeleri sıraladı: Kanada, Brezilya, Arjantin ve Şili.

Son konuşmalarından birinde örgüt olarak zor durumda olduklarına değinen Gülen, dağılan terör örgütünü "sabır" tavsiyesiyle kandırmaya devam etti. Gülen'in örgütteki çözülmenin önüne geçmeye çalıştığı görülürken yaklaşık yarım saatlik konuşmasında 6 kez "gaybubet" ifadesini kullanması dikkat çekti.

Son günlerde gündeme gelen "gaybubet" evleri, FETÖ'cü teröristlerin gizlenmek için kullandıkları evlere işaret ediyor. Gülen'in son konuşmasındaki mesajın da bu evlerde saklanan ve halen yakalanmamış FETÖ'cülere yönelik olduğu tahmin ediliyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR