Geçtiğimiz senelerde olaganüstü bir nikah töreni ile nikahlanan 33 yaşındaki Diş Hekimi, televizyon yapımcısı ve sunucusu Doğan Bircan hayatını kaybetti.

32 yaşındaki ünlü programcı Doğan Bircan'ın vefat ettiğini, ses sanatçısı Onur Akay Instagram hesabından duyurdu. Doğan Bircan'ın kalp yetmezliği sebebi ile öldüğünü yazarak cenazenin kaldırılacağı yerin bilgilerini de paylaşan Onur Akay, "Üzüntümüz dev! Geçen sene nikâhlanan 33 yaşındaki televizyon programcısı ve yapımcısı yoldaşımız Doğan Bircan'ı, kalp yetmezliği sebebi ile kaybettik. eş zamanda Diş Hekimi olan Bircan'ın cenazesi, Cumartesi günü öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası, Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda gömülecektir. Sevenlerine sabır dilerim." ifadelerini kullanarak sözlerini bitirdi.Ve Allah'dan kendisine Rahmet dileklerinde bulundu.

DOĞAN BİRCAN KİMDİR?

1985 yılında Ankara'da dünyaya ayak basan Doğan Bircan, 2008 senesinde Ankara Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2008 senesi sonrası çeşitli kliniklerde görev alan ve 2014 yılı itibari ile kendi kliniğinde hizmet vermeye başlayan Bircan, sağlık ile ilgili bilgilendirme konularında çok sayıda programa konuk olmuş ve özel kanallarda sağlık programı sunuculuğu yapmış bulunmaktaydı.