Antalya' nın Konyaaltı ilçesinde patlama ve silah sesi duyan polislerin takviye istemesi üzerine bölgeye sevk edilen özel harekat ekipleri, dereye torpil atarak balık avlamaya çalıştıkları tespit edilen 4 kişiyi kıskıvrak yakaladı.

BALIK AVLAMAK İÇİN DEREYE TORPİL ATMIŞLAR

Sarısu Kadınlar Plajı ve yanındaki mesire alanında görev yapan polis ekipleri, patlama ve silah sesi duymaları üzerine anons geçerek destek istedi. Bunun üzerine bölgeye çok sayıda polisle Özel Harekat Şube Müdürlüğünden ekipler sevk edildi. Bölgede yapılan incelemede sesin, bazı kişilerin balık avlamak adına Sarısu Deresine torpil atmalarından dolayı olduğu belirlendi.

KABAHATLER KANUNUNA MUHALEFET SUÇUNDAN İDARİ PARA CEZASI

Ekipler, sahilde yaklaşık bir kilometre yürüyerek, torpil atan 4 kişiyi yakaladı. Emniyete götürülen zanlılar hakkında kabahatler kanununa muhalefet suçundan idari para cezası uygulandı. Dereye Torpil atarak balık tutmaya çalıştığı belirtilen bu 4 kişinin ifadelerinde, "Biz bunu bayramda da atıyorduk, neden bu kadar büyüttünüz." dedikleri öğrenildi.

Antalya' nın Konyaaltı ilçesinde patlama ve silah sesi duyan polislerin takviye istemesi üzerine bölgeye sevk edilen özel harekat ekipleri, 4 kişiyi yakaladı.