Ünlü İsimlerden Yenikapı Mitingine Büyük İlgi: İşte Katılan İsimler

Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi için sanatçılar miting alanına giderken bir grup ünlü de Bebek Sahili'nde buluşarak kendilerini bekleyen tekne ile Yenikapı'ya doğru yola çıktı.

Ünlü İsimlerden Yenikapı Mitingine Büyük İlgi: İşte Katılan İsimler

Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi için sanatçılar miting alanına giderken bir grup ünlü de Bebek Sahili'nde buluşarak kendilerini bekleyen tekne ile Yenikapı'ya geçiş yaptı.

DEV KADRO

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimi sonrası günlerdir süren demokrasi nöbetleri bugün düzenlenecek 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile taçlanacak. Saat 17.00'de başlaması planlanan mitinge sanatçılardan oyunculara, internet fenomenlerinden radyoculara, sporculardan ekran yüzlerine 500 kişilik ünlü kadrosu sahneye çıkacak.

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ BEBEKTE BULUŞTU

Çok sayıda sanatçı miting alanına gelirken, aralarında Orhan Gencebay, Yavuz Bingöl, Metin Şentürk, Nihat Doğan, Zerrin Özer, Hakan Altun, Müşerref Akay gibi isimlerin de bulunduğu ünlüler Bebek sahilinde buluştu. Ünlü isimler burada kendilerini bekleyen tekne ile Yenikapı'ya doğru hareket etti.

YÜZLERCE İSİM VAR

Türkiye'nin demokrasiye olan inancının tüm dünyaya gösterileceği şölene katılacak ünlüler arasında Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Kenan İmirzalıoğlu, Yılmaz Erdoğan, Arda Turan, Hande Yener, Ümit Besen, Mustafa Sandal, İpek Acar, İrem Derici, Rafet El Roman, Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Hayko Cepkin, Burcu Güneş, Kibariye, Özgün, Ahmet Özhan, Ziynet Sali, Türkan Şoray gibi yüzlerce isim var.

HALİT ERGENÇ VE BERGÜZAR KOREL DE VARDI

Tekneyle Yenikapı'ya hareket eden ünlü isimlerin arasında Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel de vardı.

Miting ile ilgili düşüncelerini paylaşan Korel şunları söyledi; Hep söylediğimiz gibi biz Türkiye için buradayız. Birlik ve beraberlik adına bir Türk vatandaşı olarak görevimizi yerine getirmeye geldik. Her zaman barıştan yana olduk. Hep bunu anlatmaya çalıştık, bugün de demokrasi ve barış için buradayız. Çok mutluyum.ORHAN GENCEBAY: BU BİR RÜYA GİBİ

Orhan Gencebay, "Tüm Türkiye'nin yüreği aynı duyguyla çarpıyor. Muhalefet ve iktidar, hepimiz aynı duyguda birleşiyoruz. Bu bir rüya gibi ama demek olabiliyormuş, bunu bUgün gösteriyoruz. Bu birliktelik için tüm liderlere teşekkür ediyorum" dedi.TATLISES: DARBE GECESİ 'HİÇBİR ŞEY OLMAZ' DEDİM

Tekneyle Yenikapı'ya giden ünlüler arasında bulunan İbrahim Tatlıses de şöyle konuştu:

15 Temmuz günü ben dedim ki hiçbir şey olmaz. Çevremdekiler "markete git yiyecek içecek al" dediler. "Ne alakası var" dedim.

Her şey Allah'ın emriyle olur. Bu Türk milleti öyle bir millettir ki Allah'tan başka kimseden korkmaz.

Türk bayrağı bizim yorganımız.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR