Türkçe Öğretmeni Eda Kaymaklı'yı Öldüren Umut Taşkın Cezaevinde İntihar Etti

Mersin'de Türkçe öğretmeni Eda Kaymaklı'yı evinde öldüren Umut Taşkın, cezaevinde kendini asarak intihar etti.

Türkçe Öğretmeni Eda Kaymaklı'yı Öldüren Umut Taşkın Cezaevinde İntihar Etti

Türkçe Öğretmeni Eda Kaymaklı'yı Öldüren Umut Taşkın Cezaevinde İntihar Etti

Mersin'de özel bir okulda Türkçe öğretmeni olarak vazife yapan Eda Kaymaklı'yı (38) bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Umut Taşkın, tutuklu olduğu cezaevinde kendini asarak intihar etti.

SORGUSUNUN ARDINDAN CEZAEVİNE KONULMUŞTU

Alınan bilgiye göre, 7 Nisan tarihinde merkez Yenişehir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evinde bıçaklanarak katledilen Türkçe öğretmeni Eda Kaymaklı'nın katil zanlısı olarak gözaltına alınan Umut Taşkın, sorgusunun sonrasında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

SARGI BANDI İLE HAVLULARI BİRLEŞTİRMİŞ

Taşkın'ın, dün gece tutuklu olduğu Mersin E Tipi Kapalı Cezaevi'nin tuvaletinde, yaralı bacağındaki sargı bandı ile havluları birleştirip kendini asmak suretiyle intihar ettiği, sevk edildiği hastanede yaşamını yitirdiği bildirildi. Olayla alakalı soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

NE OLMUŞTU?

7 Nisan tarihinde, merkez Yenişehir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde olan olayda, özel bir okulda Türkçe öğretmeni olarak vazife yapan Eda Kaymaklı bıçaklanarak öldürülmüş durumda bulunmuş, cinayetle alakalı çalışma yapan polis, genç kadının erkek arkadaşı Umut Taşkın'ı gözaltına almıştı. Emniyetteki sorgusunda cinayeti kıskançlık nedeni ile işlediğini ifade eden Taşkın, çıkardığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine sevk edilmişti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR