Trump, kendi partisi Cumhuriyetçilere tarafında yer alan Joe Scarborough ile kız arkadaşı Mika Brzezinski'nin MSNBC'de sunduğu sabah programı Morning Joe'da kendisiyle ilgili gerçekleştiren eleştirilere sinirlendi.

"DÜŞÜK IQ'LU DELİ MİKA"

Programda gerçekleştiren eleştirilerinden sonra Trump, sosyal medya adresinden sert tepki gösterdi: "ucuz reytingli Morning Joe'da hakkımda iyi konuşmadığımı duydum (ben artık seyir etmiyorum). O zaman IQ'su yerlerde olan deli Mika, yanında psikopat Joe ile Noel zamanında neden yanıma gelip benimle yemek yemek istediler"

öte yandan CNBC'nin yaptığı ankette, ABD'li 35 CFO'nun 4'ü, Trump'ın yönetim modelini "kaotik" olarak yorumladı.

ABD'de yapılan bir anket sonucunda, ülkedeki iş adamlarının bir bölümünün ABD Başkanı Donald Trump'ın yönetim modelini "kaotik" olarak yorumladığını ortaya koydu.

ABD'li yayın kuruluşu CNBC'nin gerçekleştirdiği ankette, piyasa değeri 4 trilyon doları geçen ABD'li şirketlerin finans yetkililerinden (CFO) Trump'ın yönetim modelini tek kelimeyle açıklamalarını talep etti.

Toplam 35 CFO'nun yer aldığı ankette, 4 finans direktörü Trump'ın yönetim modelini "kaotik" bulduğunu açıkladı.

Trump'ın yönetim modeline dair 2 CFO "değişken", 2'si "umursamaz" değerlendirmesi yaparken, 2 finans direktörü de "öngörülemez" ifadesini kullandı.