TRT Çocukta Kaz Dağları'yla İlgili Konuşan Çocuğu Susturan Sunucu Gözde Çevik Konuştu

TRT Çocuk'da Kaz Dağları'ndaki gelişmeler ile alakalı konuşan 9 yaşındaki çocuğu engelleyen sunucu Gözde Çevik "Evime göz yaşlarıyla döndüm. TRT Çocuk siyasetten uzak dursun" dedi.

TRT Çocukta Kaz Dağları'yla İlgili Konuşan Çocuğu Susturan Sunucu Gözde Çevik Konuştu

TRT Çocukta Kaz Dağları'yla İlgili Konuşan Çocuğu Susturan Sunucu Gözde Çevik Konuştu

Telefonla bağlanarak " Kaz Dağları'na zarar veriliyor" diyen 9 yaşındaki Utku'yu susturan sunucu Gözde Çevik yaptığı açıklamada "Evime göz yaşlarıyla döndüm. TRT Çocuk, siyasetten, günlük tartışmalardan uzak dursun" sözlerini kullandı.

TRT Çocuk'ta ekranlara gelen "Haberin Olsun" programına telefonla bağlanarak "Kaz Dağları'na zarar veriliyor" diyen 9 yaşındaki Utku'nun sözünü kesen sunucu Gözde Çevik sosyal medyadan açıklama paylaştı.

"ÇEVRE DUYARLILIĞINI ÇOCUKLARA EN İYİ ANLATAN KANALIMA..."

Programdan gözyaşları içerisinde çıktığını ifade eden Çevik şunları söyledi:

"Nereden bilebilirdim ki TRT Çocuk'un hiçbir zaman konusu olmayan gündelik tartışmaların benim programımda dile getirileceğini, nereden bilebilirdim ki çevre duyarlılığını çocuklara en iyi anlatan kanalıma tam da bu hususta eleştiriler geleceğini."

"TRT ÇOCUK SİYASETTEN UZAK DURSUN"

"Sosyal medyada bu şekilde gündeme geldiğim için üzgünüm. Bırakalım da Türkiye'nin ortak değeri TRT Çocuk, siyasetten, günlük tartışmalardan uzak dursun. Ben, o tertemiz çocuklar sayesinde neşe dolu bir hayat geçiriyorum. Tartışmalarınızı bizden ve çocuklarımızdan uzak tutun."

"BİZ SİZE RAĞMEN ÖĞRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

"Biz size rağmen gülmeye, eğlenmeye, bunları yaparken de öğrenmeye ve öğretmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar oluğu gibi bundan sonra da gündelik tartışmalarınızın bir parçası olmayacağız. Son olarak; sosyal medya üzerinden küfür eden hakaret edenleri çocukların gülen yüzü hatrına umursamıyorum."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR