Son zamanlarda geçmişten beri süregelen ancak yoğunluğu hissedilir derecede artan ''Otoparkçılarla Trafik Polisleri Birlikte Mi Çalışıyor'' sorusunu sordurtan çekici zulmü dayanılmaz hale geldi. 

Çok basit müsamaha gösterilebilecek hallerde dahi, eczane önlerinden, içinde çocuk varken okul kapılarından, evraklarında çok hafif eksikleri olan yolda çevrilen araçlardan çekilen araçların hem sahipleri hem sürücüleri, sitemizi sosyal medya kanallarından ve elektronik posta yolu ile mesaj yağmuruna tutuyorlar. 

Bugün yaşanan son vaka ile artık sizi bu konuyla ilgili bilgilendirmemiz gerektiğini düşündük. 

Çekmeköy ilçe sınırları içerisinde ''34 A 96605 ''plakalı, trafik ekip otosu tarafından çevrilen vatandaşın arabasının trafik sigortası varken, evrakını ruhsat kabına koymayı unuttuğu için polis memurlarına bir kaç dakika içinde 'sigorta evrakını göstereceğim' demesine rağmen vatandaşın aracı 45 saniye içerisinde gelen çekici tarafından 'YEDİEMİN' otoparkına çekilmiş, sürücü ise haksız ve gereksiz şekilde yüzlerce liralık ceza ödemeye mahkum bırakılmıştır. Bu durum araç sahibinin ailesiyle geçireceği huzurlu bir pazar gününü mahvetmiştir. 

Yerel Seçimler bu kadar yaklaşmışken, vatandaşın anlamsız şekilde mağdur edilerek içindeki öfke ve acı sinir uçlarına bu kadar sık dokunulmaya başlanması, ''BİRİLERİ YİNE OPERASYON MU ÇEKİYOR''sorularını akla getiriyor. Sayın Bakanım bu iş birlikçilere artık yol vermeyin, sizden rica ediyoruz.