TOKİ'nin Kura Sonuçları Sorgulama İşlemleri Devam Ediyor

TOKİ kuraları 26 Haziran 2019 tarihinde çekilmeye başlanmış ve kurumun sosyal medya hesapları üzerinden de canlı olarak izlenmişti. Farklı bölgeler için kura çekilişlerini sürdüren TOKİ belli olan sonuçlar için sorgulama işlemlerini hak sahiplerinin erişimine açtı

TOKİ'nin Kura Sonuçları Sorgulama İşlemleri Devam Ediyor

TOKİ kura sonuçları kurumun resmi internet adresi üzerinden sorgulanmaya devam ediyor. Hak sahibi olarak görülen kişiler elde ettikleri konutları TOKİ üzerinden sorgulayarak bilgi alabiliyor. İşte TOKİ kuraları ilişkin detaylar...

27 Haziran Perşembe günü ise 3+1 nitelikli 2 bin 129 konutun kurası çekiliyor.

Alt gelir grubunda satışa sunulan konutların yüzde 25'i emekliler, yüzde 10'u şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri, yüzde 5'i ise engelliler için ayrılmış durumda.

TOKİ kura törenleri, 28 Haziran 2019 saat 10.00’da Başakşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Silivri 685 konut kurası ve 1 Temmuz 2019 saat 10.00’da Haldun Alağaş Spor Kompleksi’nde gerçekleşen olan Tuzla 500 konut kurası ile devam edecek.

AYAZMA KONUTLARI 2 TEMMUZ’DA  

Başakşehir Ayazma’da inşa edilecek 311 konut ve Hoşdere’de inşa edilecek 337 konutun kura törenleri ise 2 Temmuz 2019 saat 10.00’da Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilerek kura törenleri tamamlanacak.

Yüzbinlerce ailenin merakla beklediği kura töreni, TOKİ’nin kurumsal sosyal medya hesaplarından canlı olarak izlenebilecek.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR