Türk hava Yolları CEO'su Bilal Ekşi, THY'nin 2017 senesinde büyümesinin çift haneli olabileceğini söyledi.

Öte yandan THY'de inanılmaz yükselişi devam ediyor. Yolcu sayısını 5 kat daha artırdığını duyurdu. THY Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Olmuştur, THY'nin 13 yıldan daha az zamanda yolcu sayısını 5 kat artırdığını ve 62.7 milyon yolcu sayısına ulaştıklarını belirterek, 2017 hedeflerinin 69 milyon yolcu olduğunu söyledi.

Inflow Summits Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Afşın Avcı, Inflow Travel Summit'17'ye 29 farklı ülkeden 137 influencerın katıldığını belirterek " Bu zirve,65 milyondan fazla kişiye erişim sağlayan Türkiye'den gelenler de dahil 200'den fazla influencer katılımcısı ile dünyada şimdiye kadar gerçekleşmiş en büyük seyahat zirvesi" dedi.

Türk Hava Yolları (THY) ve TAV ana sponsorluğunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı,Antalya Valiliği, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) desteğiyle gerçekleştirilen zirve İstanbul'da devam ediyor.

32 GLOBAL MARKAYLA 600 GÖRÜŞME

Markalar ve influencerları bir araya getirerek etkili bir iş birliği gerçekleştirmelerini sağlayacakları bir platform olmayı amaçladıklarını anlatan Avcı, "Zirvenin ikinci gününde influencerlar B2I (Business-to-Influencer) toplantılarında 32 global markayla 600'den fazla birebir görüşme yapacaklar. Bu toplantıların dijital pazarlama alanında influencerlara ve markalara çok fazla değer katacağına inanıyorum." diye konuştu.