22 Temmuz 2019
  • Istanbul 31.11°
  • Ankara 29°
  • Izmir 35°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.055
Dolar5,6769
Euro6,3731
Altın260,42

Teröristbaşı FETÖ İyice Alçaklaştı!

Teröristbaşı Fethullah Gülen, teröristlerini ayakta tutabilmek için iyice zıvanadan çıktı.

FETÖ lideri Fethullah Gülen internet sayfasında 13 Kasım’da yayımlanan videosunda, cezaevindeki militanlarına talimat verdi. Cezaevindeki FETÖ’cülerin rüyasına Peygamber Efendimiz'in (s.a.v) girdiğini söyleyen teröristbaşı Gülen, Türkiye’de cezaevinde olan FETÖ’cülerin kendisine yolladıklarını iddia ettiği mektuptan söz etti.


PEYGAMBER EFENDİMİZ GÜYA SOFRA KURMUŞ

“Bugün de beni ağlatan bir şey oldu; bir kardeşimiz orada gördüğü bir rüyayı hemen yazmış, bir arkadaşımıza dikte etmiş; o da getirdi, bana okudu” diyen FETÖ lideri, örgüt üyelerine talimat verdi. “O türlü tazyikler altında, sarsılmasınlar diye geliyor” diyerek cezaevindeki FETÖ’cü militanlarına talimat veren Gülen, “Sen bizim ile beraber olduktan sonra, ömür boyu olsa katlanırız ona!..” ifadelerini kullanarak militanlarına konuşmamaları mesajını verdi.

FETÖ’CÜLERE MESAJ VERİP, TEHDİT ETTİ

Militanlarına talimat vermek için İslam peygamberi Hz. Muhammed’i kullanmaktan dahi çekinmeyen FETÖ lideri Gülen, Hz. Muhammed’in (s.a.v) sofra kurduğunu ve cezaevindeki bu FETÖ’cüleri de sofraya davet ettiğini söyledi. Bu sözlerin ardından FETÖ’cülere, “Teveccüh bu olunca, bence, insan, preslense, paletler altında kalsa bile, yeğdir, değer!..” diyen Gülen, “Yarınsız insanlar, bugün mutlu ve mesut yaşayabilirler ama yarını olan insanlar, bence, yarınları için çalışmalılar” tehditlerini sürdürdü.

AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL

Fetullahçı Terör Örgütünün elebaşının bu ifadeleri artık onun akli dengesinin yerinde olmadığını bir kez daha gözler önüne serdi. Kendisine inanan zavallıları yanında tutabilmek için son kozlarını oynayan Feto'nun sonu yakın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri