Teröre destek ve yardım yataklıktan tutuklanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş, kanlı hain terör örgütünün içerisinde aktif olarak görev alıyor.

Hain Terör Örgütünün medyasında yazılar kaleme alan vatan haini Nurettin Demirtaş, son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan başlattığı Adalet Yürüyüşü'nü değerlendirdi.

TERÖRİSTBAŞI İÇİNDE YÜRÜYÜN

PKK olarak yürüyüşe destek verdiklerini beyan eden Demirtaş, yürüyüşün Edirne için değil bebek katili İmralı için uzatılmasını istedi.

PKK'lı Demirtaş, İmralı'nın kapılarının açılmadan adaletin sağlanamayacağını savundu.

15 Haziran’dan bu yana vatana ihanet ve MIR Tırları davası suçundan dolayı 25 yıl hapis cezasına çaptırılan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane gösterilen Ankara’dan İstanbul Maltepe’ye doğru yürüyüş gerçekleştiren Kemal Kılıçdaroğlu ve yanındaki yalakaları 'Adalet' adını verdikleri kaos yürüyüşüyle ilgili kirli plan gün yüzüne çıktı.

TERÖR ÖRGÜTLERİ VE SAPKIN GRUPLARDAN DESTEK

Adelet Yürüyüş isimi adı altında gerçekleştirilen eyleme eli kanlı terör örgütü PKK, gezi vandalizimine destek oluşturulan gruplar ve her seferinde Türkiye aleyhine eylem gösteren Alman ajan vekiller ve sol terör örgütler ve LGBT bu yürüyüşe destek verdi.