21 Temmuz 2019
  • Istanbul 29°
  • Ankara 29°
  • Izmir 34°
İmsak 03:51
Güneş 05:42
Öğle 13:16
İkindi 17:13
Akşam 20:39
Yatsı 22:21
BIST101.849
Dolar5,6592
Euro6,3832
Altın259,35

Terörist Demirtaş CHP'den Yardım İstedi!

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın büyük abisi PKK'lı terörist Nurettin Demirtaş'ı Afrin korkusu sardı.

Terörist Demirtaş CHP'den Yardım İstedi!

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'ndan rahatsız olan terörist Demirtaş, CHP'den yardım talebinde bulundu.

Türk askerinin ÖSO ile beraber Afrin'i terör örgütlerinden arındırmak ve sınır güvenliğini kontrol altına almak için başlattığı Zeytin Dalı Harekatı sürüyor. Teröristleri hem bölgeyi kaybetme hem de ölüm korkusu her geçen gün giderek sarıyor.

Korku ve paniğe kapılan teröristlerden birisi de eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın büyük kardeşi Nurettin Demirtaş oldu.

PKK'lı terörist Demirtaş, Zeytin Dalı Harekatı'na yönelik PKK kanalına açıklamalarda bulundu. CHP'nin kendilerine yeterince destek olmadığını ifade eden terörist Demirtaş, Afrin'de aldıkları ağır darbein ardından CHP'den yardım istedi.

Demirtaş, "Ne yazık ki CHP'den beklenen bir durum olmamasına rağmen Afrin saldırısına karşı çıkmadılar. CHP içerisindeki dürüst unsurların kesinlikle tavır alması lazım. Yani şu inancı taşıyoruz ki CHP içerisinde herkes Afrin saldırısını desteklemiyor." şeklinde konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri