Şırnak Valiliğinden yapılan sözlü açıklamada, "PKK/KCK hain terör örgütü içinde faaliyet yürütmekte olan biri yaşı küçük toplamda 4 kişi terör örgütünden kaçıp Habur Sınır Kapısı'nda askerlerimize teslim olmuştur." ifadesine yer verildi.Açıklamada, bu teröristlerle ilgili adli işlemlerin sürdüğü duyuruldu.

HAİN TERÖR ÖRGÜTÜNDE ÇÖZÜLMELER BAŞLADI

Alçak terör örgütü PKK içinde çözülmeler son sürat devam ediyor. Devletimizin üst üste gerçekleştirdiği istikrarlı operasyonlar sayesinde hain terör örgütü içindeki yapılan çözülme sürecine girdi.

PKK MİLİTANLARI BİR BİR TESLİM OLUYOR

Alçak terör örgütü PKK son dönemde yediği darbelerden sonra toparlanmakta güçlük çekiyor. Edinilen bilgilere göre PKK militanları içinde kavga ve tartışma hat safhalara çıktığı belirtildi. Her yerden darbe yiyen aşağılık terör örgütü üyeleri örgüt içinde tartışmalara başladı. Örgüt üyeleri bir bir örgütten ayrılmaya başladı.

ÖRGÜT İÇİNDE SON 5 AYDA ÇÖZÜLMELER ARTTI

Her yerden darbe alan PKK artık son viraja doğru ilerliyor Türk Silahlı Kuvvetlerinin yapmış olduğu başarılı mücadelerle örgütün belli kırılmış durumda.FETÖ yapısının temizlenmesiyle birlikte ordu'da PKK yönelik operasyonların kararlı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı örgüt'de çözülmeler başladı.