19 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 24°
  • °
İmsak 03:49
Güneş 05:41
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:40
Yatsı 22:24
BIST101.849
Dolar5,6561
Euro6,3505
Altın259,28

Temel Karamollaoğlu'ndan 'Adelet Yürüyüşüne' Tam Destek!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Yürüyüşü Kılıçdaroğlu'nun demokratik bir tercihi olarak görüyoruz." dedi.

Temel Karamollaoğlu'ndan 'Adelet Yürüyüşüne' Tam Destek!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, " Adelet Yürüyüşü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun demokratik bir tercihi olarak görüyoruz." dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündemle ilgili soruları yanıtladı.

"ADALET YÜRÜYÜŞ KINANACAK BİR ADIM DEĞİL"

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun casusluk suçundan dolayı tutuklanmasına tepki için başlattığı yürüyüşe de değinen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, şunları söyledi: "Saadet Partisi olarak bu Adelet yürüyüşü Kemal Kılıçdaroğlu'nun demokratik bir seçimi olarak görüyoruz. Şiddete va yıkıma yönelik herhangi bir çağrıya ve bildiriye vesile olmadığı sürece kınanacak veya kızılacak bir adım olarak da değerlendirmiyoruz."

"HERKES HUKUK KARŞISINDA EŞİTTİR"

 Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun casusluk nedeniyle tutuklandığını anımsatan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Kesinlikle hukuk karşısında bütün vatandaşlar eşittir. Herhangi bir suç işlenmişse hukuk kuralları çerçevesinde bunun hesabı sorulmalıdır. Bundan kimsenin şüphesi olamaz, olmamalıdır." diye konuştu.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri