Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Kızına Ceza Kesen Polisi Ödüllendirdi

Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın kızı araçla seyir halindeyken telefonla konuştuğu için polis tarafından ceza kesildi. Durumu haber alan Emniyet Müdür Aydın, kızına ceza kesen polisi takdirname ile ödüllendirdi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Kızına Ceza Kesen Polisi Ödüllendirdi

Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, otomobil kullandığı esnada telefonla konuşan kızına ceza kesen trafik polisine ödül verdi. Aydın, yaptığı açıklamada, trafik kurallarına herkesin uyması gerektiğini söyleyerek, "İlk önce bizler trafik kurallarına uymalıyız. Daha sonra ise vatandaştan uymasını talep edebiliriz. Kızıma ceza kesen polise takdirname verdim. Arkadaşımız vazifesini yapmış. Trafikte giderken telefonda konuşulmaması lazım" sözlerini kullandı.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi'nde görev yapan polis memuru, Aydın'ın kızı Gizem Aydın'ı trafikte giderken telefonla konuşurken fark etti ve aracı durdurdu.

Polis memuru Gizem Aydın'a,"Seyir halinde cep yada araç telefonu ile benzer haberleşme cihazlarını kullanmak" suçundan para cezası verdi.

Emniyet Müdürü Aydın, durumdan haberdar olmasının ardından cezayı veren polis memurunu takdirname ile ödüllendirdi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR