Ramazan Bayramı'na 3-4 gün kala tatile gitmek isteyenler hotelleri ve turistik konaklama yerlerini doldurmaya başladı. Emniyet ekipleri güvenliği sıkı tutarken,tatilcilere hizmet vermeye çalışan uçaklar ve otobüsler ilçelere ek seferler koydu.

Ramazan Bayramı'na 3-4 gün kala tatile gitmek isteyenler Bodrum'a akın etmeye şimdiden başladı. Bayram tatilini tatil için fırsat bilen yurttaşların bayram ve yaz tatilini bir arada geçirmek için Bodruma giriş yapmaya başladı. Hafta sonu tatili ile beraber 5 günlük bayram tatilini 9 güne çıkarmak isteyen yurttaşlar şimdiden Bodrum’a hucum etmeye başladı. Tatilin gelmesini merakla bekleyen turizm işletmeleri ise şimdiden gelen müşterilerle otellerini tamamını doldurdu. 

UÇAKLAR EK SEFER KOYDU

Bayram tatili boyunca yaklaşık 2 milyonun üzerinde yerli müşteri ağırlamayı planlayan Bodrum’a uçak şirketleri ve otobüs şirketleri ekstradan seferler koymaya başladı. Milas-Bodrum Havaalanına, iç ve dış hatlardan gelecek uçaklara yaklaşık 100 ek sefer ilave edileceği belirtildi. Uçak biletlerinin günler önceden tükenmesi nedeniyle havayolu şirketleri tarafından ek seferlerin daha da artırılabileceği öğrenildi. Şehirlerarası otobüs firmaları da Bodrum seferlerine ek otobüsler koyduklarını bildirdi.