Kocaeli'de bir firmada motosikletli kurye olarak çalışan Murat G., kava ettiği eşi Mirzah G.'nin boğazını kesti. Olaydan hemen sonra kayıplara karışan zanlı, bir saat sonra çalıştığı yere gittiği eşinin amcasını pompalı tüfekle yaraladı. Ağır yaralanan eşi ve eşinin amcası hastaneye kaldırılırken kaçan zanlı polis ekipleri tarafından yakalandı.

Eşi Mirzah G.'nin boğazını kestikten sonra kayıplara karışan Murat G. isimli zanlı, bir saat sonra çalıştığı firmaya ait kurye motosikletiyle Köseköy Dumlupınar Mahallesi'nde, eşinin amcası Mahsun Y.'nin çalıştığı oto yıkamacıya gitti. Bir kutuya gizlediği pompalı tüfeği çıkarıp 2 el ateş ettikten sonra hızlıca kaçtı. Kurşunların isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Mahsun Y., Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaşanan skandal olaydan hemen sonra çalıştığı firmaya ait motosikletle kaçan Murat G., Başiskele Bahçecik mevkisinde polis ekipleri tarafından olayda kullandığı silahla birlikte yakalandı. Eşini ve amcasını ağır yaralayan Murat G., gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Her iki yaralının da durumlarının ağır olduğu belirlendi. Olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.