Taksim'de Yaşanan Olay Yürekleri Sızlattı

Taksim’de bonzai kullanıp kendinden geçen gencin ibretlik görüntüsü herkesin üzülmesine neden oldu.

Taksim'de Yaşanan Olay Yürekleri Sızlattı

Taksim’de bonzai kullanıp kendinden geçen gencin ibretlik görüntüsü herkesin üzülmesine neden oldu. Gencin bu durumuna şahit olan çevredeki insanlar kendinden geçen gence yardım edebilmek için ellerinden geleni yaptılar.

Alınan bilgilere göre Taksim'de bulunan bir genç bonzai kullandı. Bonzai maddesini kullanan genç fenalaşarak kendinden geçti. Yanında bulunan arkadaşı onu ayıltıp kurtarmak için elinden geleni yaptı. Arkadaşının müdahaleleri bir sonuca ulaşamadı. Fenalaşan genci ayıltmak mümkün olmadı.

Yanında bulunan arkadaşı, bonzai kullanıp kendinden geçen arkadaşını kaldırıp taşımak istedi lakin bunu da başaramadı. Etrafta durumu fark eden insanlar, gence yardım etmek için yanına geldiler. Elinde su şişesi bulunan yardımsever vatandaşlar genci kendine getirmek için epey bir süre müdahale ettiler.

Çevredekilerin yardımlarından bir süre sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başlayan genç ile yanındaki arkadaşı zar zor Taksim meydanında bulunan banklara kadar gittiler. Gençler bir süre daha bu bankta oturdular. Bonzai kullanan gencin halleri, görenlerin dehşete ve korkuya düşmesine neden oldu. Taksimde yaşanan yürekleri yakan olay etraftakilere ibret dolu görüntüler verdi.

Yorum Yaz