Su Parkında Kaydıraktan Kayan Kızın Başına Bakın Neler Geldi!

Su parkında bilinçsizce kaymanın sonucunda kızın başına öyle bir talihsizlik geldi ki, görenler şoke oldu.

Su parkında kaydıraktan kayarken hızını kontrol edemediği için kaydırağın ortasında kalan 2 kız arkalarından gelen başka bir kızla çarpışınca feci bir kaza yaşanıyor. İşte eğlencenin korku dolu anlarla birleştiği anlarda yaşananlar kamerlara işte böyle yansıdı...

DÜNYANIN EN TEHLİKELİ SU KAYAKLARI

GÜVEN ATLAYIŞI

Bahamalar’da Atlandis Paradise Adası’nda bulunan bu kaydırak 27,5 metre yüksekliğinde ve 61 metre uzunluğunda. Kaydırağın özelliği sizi, şeffaf bir tünel aracılığı ile köpekbalıklarıyla dolu bir havuzun ortasından geçirmesi. Böylece canlı akvaryum deneyimini yaşayabiliyorsunuz.

SUMMİT PLUMMET

Florida’da bulunan Disney’in Blizzard plajında bulunan bu kaydırak turistlerin dikkatini çeken en büyük yapılardan biri. 36 buçuk metre yüksekliğindeki kaydırak saatte 100 km hıza ulaşabiliyor. Aynı zamanda dünyanın 3. en büyük kaydırağı olan 90 metre uzunluğundaki bu kaydırağa binebilmek için en az 122 cm boyunda olam kuralı var.

KİNG COBRA

New Jersey’deki Siz Flags eğlence parkında bulunan King Cobra su kaydırağı 5 katlı devasa kaydırak, kırmızı, siyah ve beyaz renklerinde bir yılan olarak inşa edilmiş. 15 metre yüksekliğinde bir direğin üstünde, 76 metre uzunluğundaki kaydırağın iki tüneli kıvrımlı yoluyla yılanın ağzına açılacak şeklinde tasarlanmış.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR