15 Temmuz'da Akıncı Üssü civarında yakalanan, FETÖ'cü hakimler tarafından talimatla serbest bırakılan ve izini kaybettiren Adil Öksüz'le ilgili Sözcü dün bir manşet attı.

Temeli, CHP'li milletvekilinin iddialarına dayanan ve Adil Öksüz'ün 15 Temmuz'un ardından defalarca uçağa bindiğini iddia edilen bir manşet atan Sözcü'yü Adil Öksüz isimli bir başka vatandaş bizzat yalanladı.

ADİL ÖKSÜZ'LE İSİM BENZERLİĞİ BULUNAN VATANDAŞ


FETÖ'cü Adil Öksüz'le yalnızca isim benzerliği bulunan ve ticaretle uğraşan Adil Öksüz, Sözcü'nün ortaya attığı haberlere isyan etti ve Fetullahçı Adil Öksüz'le sırf isim benzerliğinden dolayı beraber anılmaktan duyduğu rahatsızlığı ilan etti.

Sözcü'nün manşetinde yer alan ve 15 Temmuz sonrası defalarca uçuş yapan kişi, Adil Öksüz'le aynı isme sahip sade bir vatandaştı.

Sözcü'nün Adil Öksüz manşeti patladı

SÖZCÜ'NÜN MANŞETİNİ GÜNDEME GETİREN CHP'YE DAVA AÇACAK


Adil Öksüz isimli vatandaş, CHP sözcüsü Bülent Tezcan'ın da Sözcü manşetinden hareketle yaptığı açıklamalara tepki gösterdi, dava açacağını belirtti.

Sözcü'nün Adil Öksüz manşeti patladı

YİNE ASILSIZ ÇIKTI

Bugüne dek hükümet ve Reis-i Cumhur Erdoğan aleyhine onlarca asılsız haber yapan Sözcü yine hedefi tutturamadı. Ortaya attığı asılsız iddia anında çürütüldü.