17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.33°
  • Ankara 20°
  • Izmir 24°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7199
Euro6,4216
Altın258,51

Şovmen Mahmut Tanal Ve Saz Arkadaşları Süpürge Şovunda!

İstanbul'a doğru yürümeye devam eden Mahmut Tanal ve beraberindeki birçok vekil, ellerine süpürge alarak bir zaman sloganı attı.

Şovmen Mahmut Tanal Ve Saz Arkadaşları Süpürge Şovunda!

15 Haziran’dan bu yana vatana ihanet ve MIR Tırları davası suçundan dolayı 25 yıl hapis cezasına çaptırılan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane gösterilen Ankara’dan İstanbul Maltepe’ye doğru yürüyüş gerçekleştiren Kemal Kılıçdaroğlu ve yanındaki yalakaları 'Adalet' adını verdikleri kaos yürüyüşünde şovların ardı arkası kesilmiyor.

Ankara'dan yürümeye başlayan CHP'li grup, 15 günde Düzce'ye ulaştı.

MAHMUT TANAL VE SAZ ARKADAŞLARI ELLERİNDE SÜPÜRGEYLE YÜRÜDÜLER

İstanbul'a doğru yürümeye devam eden Mahmut Tanal ve beraberindeki birçok vekil, ellerine süpürge alarak bir süre sloganı attı.

Mahmut Tanal daha önce sapkın yürüyüşe, FETÖ'cülere ve devlet aleyhinde olan tüm illegal yürüyüşe destek vermesiyle tanınıyor.

ADELET YÜRÜYÜŞÜ SAFSATASINDA SKANDALLAR BİTMİYOR CHP'Lİ BEKAROĞLU'NDAN SKANDAL PEYGAMBER BENZETMESİ

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Mehmet Bekaroğlu neredeyse tüm terör örgütlerinin ve sapkın grupların destek verdiği bu yürüyüş için 'Peygamber'in izinden yürümektir' dedi.

ADELET YÜRÜŞÜNE BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİ DESTEK VERİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin başını çektiği Adelet Yürüyüşü tam bir provokasyon faaliyeti olarak ortaya çıkmış durumda.Neredeyse ülkedeki tüm teröristlerin ve vandalların başını çektiği organizasyon gerçek amacı belli oldu.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri