Eli kanlı bölücü zihniyete sahip terör örgütü PKK' ya dönük devam eden operasyonlara dair sosyal medyada yeni bir görüntü paylaşıldı. Görüntülerin Uludere' de bir operasyon esnasında Mehmetçiğin kamerasından çekildiği iddia ediliyor.

MEHMETÇİK KEKLİK GİBİ AVLIYOR

Bölücü terör örgütüne yönelik devam ettirilen operasyonlarda PKK' lı teröristin vurulma anının Mehmetçiğin kamerasına yansıdığı anlar paylaşıldı. Sosyal medyada hızlıca yayılan görüntülerde Mehmetçiğin teröristi vurduktan sonra bozkurt işareti yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

29 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda ise; Ağrı Jandarma Özel Harekat' ı bölücü terör örgütü PKK' ya ağır darbe indirdi. Yapılan operasyonlarda 29 terörist etkisiz hale getirildi. Ağrı Valliliği yaptığı açıklamada Van- Çaldıran yolunun eli kanlı terör örgütü PKK' lı teröristler tarafından kapatılıp 3 tırın yakılmasından sonra Jandarma Özel Harekat operasyon başlattığını. Yapılan operasyonda 29 teröristin etkisiz hale getirildiği duyurmuştu. Operasyon esnasında çıkan çatışmada 3 askerimiz ve bir güvenlik korucumuzun şehit düştüğü belirtilirken, yapılan açıklamada şehitlere Allah'tan rahmet ailelerine sabır dilendi. Valilik açıklamalarında operasyonların devam ettiğini bildirmişti.