Sözde adalet yürüyüşüne katılan FETÖ' cülerin aileleri, CHP taraflarında kaos çağrısı yapıyor. Halkı sokağa çağıran CHP üyesi Günaydın' ın akademisyen olan oğlunun, ByLock kullandığı sebebi ile üniversiteden ihraç edilerek tutuklandığı ortaya çıktı.

CHP ATAŞEHİR ÜYESİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başlattığı sözde adalet yürüyüşü, eli kanlı terörö örgütü FETÖ mensuplarının ailelerinin de propaganda alanına döndü. Önceki gün yürüyüşe katılan bir kadın, "Çoluğunuzu çocuğunuzu sokağa dökün" diyerek sokak eylemlerinin fitilini ateşlemeye çalıştı. O kadının CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı üyesi Şenay Günaydın olduğu öğrenildi.

 

chp şenay günaydın ile ilgili görsel sonucu

 

CHP' li Şenay Günaydın' ın kaos çağrısı yapmasının sebepleri de belli olmaya başladı.

OĞLU BYLOCK'ÇU ÇIKTI

Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü' nde araştırma görevlisi olarak çalışmakta olan Fatih Bayraktar' ın 1 Eylül 2016' da yayımlanan 627 sayılı KHK ile ihraç edildiği belirlendi. FETÖ' cü akademisyenler listesinde adı bulunan Bayraktar' ın örgüt üyeliğinde kesin delil olarak kabul edilen ByLock soruşturmalarının başlaması ile ihraç edildiği öğrenildi. Günaydın' ın ilk eşinden doğan oğlu Bayraktar' ın şahsi cep telefonunda örgütün kriptolu haberleşme ağı olan ByLock olduğu, sabit internet aboneliğinde de ByLock programını indirdiği tespit edildi.

15 TEMMUZ HAİN DARBE TEŞEBBÜSÜNE TİYATRO DEMİŞTİ

Bayraktar' ın annesi Şenay Günaydın sosyal medya hesabından 16 Temmuz günü, hain darbe girişiminden hemen sonraki gün yaptığı paylaşımda gerçekleştirilmek istenen darbe girişimine tiyatro gözüyle baktı.