Siverek Provokatörü Tutuklandı!

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Atatürk büstüne saldıran provokatör seyyar satıcı Mehmet Malbora tutuklandı.

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde provokasyon amacıyla Atatürk büstüne saldıran Mehmet Malbora tutuklandı.

NELER OLMUŞTU

Şişli'deki Maçka Parkı'nda dün 19:30 sıralarında yaşanan olayda, iddiaya göre özel güvenlik görevlisi, bir kadına kıyafetinden rahatsız olduğunu belirterek, "Senin ben burada böyle gezmene izin vermem" dediği iddia edildi. Eski Taraf gazetesi muhabiri olan ve şuanda da Hürriyet gazetesinde görev yapan şahıs geçtiğimiz yıllarda da bu tür provokasyon haberlerine imza atmıştı.

O MUHABİR ZEKERİYA ÖZ’E METHİYELER DÜZMÜŞTÜ

Maçka parkındaki provokasyonu haber haline getirip servis eden Hürriyet muhabiri, Taraf gazetesinde çalıştığı dönemlerde Fetö’nun uşağı Zekeriya Öz’e methiyeler düzmüştü.

MAÇKA OLAYI VE SİVEREK PROVOKASYONU AYNI ANDA SERVİS EDİLDİ

Maçka parkında oynanan oyunun medyaya servis edilmesinden hemen sonra Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde sakallı ve sarıklı bir provokatörün Atatürk büstüne orakla saldırması basına servis edildi.

Bu iki olayın aynı zamanda gerçekleşmesi, akıllara 28 Şubat zihniyeti yeniden hortlatılmaya mı çalışılıyor sorusunu getirdi.

FETÖ’NÜN YENİ OYUNLARI

28 Şubat’tan en çok nemalanan ve en çok çete üyesini o dönemde örgüte çeken FETÖ elebaşı tekrardan toplumu ayrıştırarak bölme planlarına devam ediyor. Maçka ve Siverek’teki olayların birer kurmaca olduğu ve algı operasyonu olduğu açık beyan ortada..

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR