Şırnak'ta İyi Parti'den İstifa Eden 874 Kişi AK Parti'ye Geçti

Şırnak İyi Parti İl Başkanı Hasan Tatar, il ve ilçe yönetimi ile İyi Parti Belediye Başkan Adayı Hacı Özer'in de aralarında bulunduğu 874 kişi, partilerinden istifa ederek AK Parti'ye geçti.

Şırnak'ta İyi Parti'den İstifa Eden 874 Kişi AK Parti'ye Geçti

Şırnak'ta İyi Parti'den istifa eden 874 kişi düzenlenen törenle AK Parti'ye geçti.

Şırnak'ta İyi Partiden aralarında İyi Parti İl Başkanı, il ve ilçe yönetimi ile İyi Parti Belediye Başkan Adayının da bulunduğu 874 kişi istifa ederek AK Parti'ye geçti. 

TÖREN DÜZENLENDİ

İyi Parti'den AK Parti'ye geçenler için bir tören düzenlendi. AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen törende konuşan İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, Hasan Tatar'ın daha önce partilerinin üyesi olduğunu belirterek, "Başka parti saflarına geçip, bugün tekrar yuvasına geri dönmüştür" dedi.

"ARAMIZA HOŞ GELDİLER"

Bu tablonun güçlerine güç, gururlarına gurur, umutlarına umut kattığını söyleyen Erkan, "Mevcut enerjisini il, ilçe ve belde teşkilatlarıyla memleketin hayrına vesile olması maksadıyla bizimle harcamaya niyetlenmiştir. Şırnak artık bir devri kapatıp, yeni bir devri açma noktasındadır. Şırnak, gençlerimizin hayalleri ve istikbali için daha kararlı duruş sergileme aşamasındadır. Merkez ve ilçeleri ile kenetlenmiş aşamadadır" diye konuştu.

Partiye katılanlara hoş geldiniz diyen Erkan, "Sayın Yarka'nın adaylık sürecinden itibaren önce CHP, şimdi de İYİ Partili dostlarımız partimizin saflarına katıldı. Bu vesileyle kendilerine partimize hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR