FETÖ'cü hainlerin millet iradesine darbe vurmak istediği fakat milletin direnişiyle karşılaştığı 15 Temmuz 2016 gecesinin sene-i devriyesi dolayısıyla İstanbul'da etkinlikler düzenlendi.

ŞEHİTLER MAKAMI AÇILDI


15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gerçekleştirilen etkinliklerde Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın konuşmasından sonra Köprü'nün girişinde yapılan ve 250 şehidin isimlerinin yazdığı Şehitler Makamı için açılış töreni yapıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ında yer aldığı törende önce Kur'an-ı Kerim okundu, sonra yapılan duanın ardından Şehitler Makamı'nın açılışı gerçekleştirildi.

FETÖ'cü hainlerin millet iradesine darbe vurmak istediği ancak milletin direnişiyle karşılaştığı 15 Temmuz 2016 gecesinin yıl dönümü nedeniyle İstanbul'da etkinlikler düzenlendi.

Açılan Şehitler Makamı'nda 24 Saat boyunca selalar okunacak. Ayrıca ziyarete gelen vatandaşlar cep telefonları ile şehitlerin isimlerini buradan seçerek kim olduklarına bakabilecek. Şehitler Makamı yarından itibaren ziyaretlere açılacak.

ŞEHİTLER MAKAMI AÇILDI
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen etkinliklerde Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın konuşmasının ardından Köprü'nün girişinde inşa edilen ve 250 şehidin isimlerinin yazdığı Şehitler Makamı için açılış töreni düzenlendi.
Cumhurbaşkanı'nın da katıldığı törende önce Kur'an-ı Kerim okundu, sonra yapılan duanın ardından Şehitler Makamı'nın açılışı gerçekleştirildi.