Şehit Eren Bülbül'ün duygulanan annesi Ayşe Bülbül'ün ise, 'Devletimize bize verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Ama ben Eren'ime yakın olmak için köyümdeki evimde kalmak istiyorum' dediği belirtildi. Yeni evde, ailenin çocuklarının ikamet edeceği öğrenildi.

İEDF'DEN 3 ŞEHİT AİLESİNE EV

Bayramda şehit yakınlarına bir güzel haber de Erzurum'dan geldi. İstanbul Erzurum Dernekleri Federasyonu (İEDF) tarafından "Vatana kurban olmuş olana kurban olayım" sloganıyla yürütülen kampanya ile alınan 3 dairenin tapusu, Erzurum'daki şehit ailelerine verilmiş durumda. Şehit polis memuru Orhan Dilekçi ile şehit Uzman Çavuş Kürşat Güneş ve şehit Uzman Çavuş Kadir Kayveni'nin ailelerine Erzurum Kentindeki Kurtuluş Mahallesi'nde ev hediye edildi. İEDF Başkanı Ahmet Ağırman "Bu memlekette yaşıyor, evimize, işimize rahat gidiyorsak, çocuklarımızı okullarına rahat gönderebiliyorsak bunu borçlu olduğumuz kişiler var" dedi.

JANDARMA GENEL KOMUTANI MAÇKA'DA

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Maçka İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret edip operasyonlar hakkında bilgi aldı. Öte yandan Eren Bülbül'ün isimi okumuş olduğu okula verildi. Ve bu durum Eren'in acılı ailesini duygulandırdı.