16 Temmuz 2019
  • Istanbul 27.22°
  • Ankara 28°
  • Izmir 31°
İmsak 03:45
Güneş 05:38
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:42
Yatsı 22:27
BIST98.017
Dolar5,7134
Euro6,413
Altın258,94

Şehit Aybüke Öğretmenin Katili O Alçak Terörist Belli oldu

Batman’da hain Teröristler tarafından Şehit edilen Aybüke öğretmenin katili belli oldu.

Şehit Aybüke Öğretmenin Katili O Alçak Terörist Belli oldu

Batman Kozluk ilçesinde hain teröristlerin düzenlediği alçakça saldırıda şehit olan genç müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın katilinin Batman nüfusuna kayıtlı terörist Ahmet Seçkin olduğu belirlendi.

Batman'ın Kozluk ilçe merkez bölgesinde, daha önceden çalıp gasp ettikleri ve içerisine bomba yüklü patlayıcı yerleştirdikleri ticari otomobilden inen alçak teröristler, belediye başkanının otomobiline uzun namlulu tabancalarla alçakça saldırı düzenlemişti.
Hain saldırıda, 3 öğretmen mesai arkadaşı ile beraber başka bir otomobille olay yerinden geçen ve Ekim 2016'da müzik öğretmeni olarak atanan 23 yaşındaki Şehit Şenay Aybüke Yalçın, alçak kurşunlar isabet olarak yaralanmıştı. Yaralanan Şehit Aybüke Öğretmen İlçe Devlet Hastanesine kaldırıldı, burada yapılan cerrahi müdahaleye rağmen yaşamını yitirmişti.

AYBÜKE ÖĞRETMENİ ŞEHİT EDEN ALÇAK TERÖRİST BATMAN İLİNE KAYITLI AHMET SEÇKİN OLDUĞU BELİRLENDİ

Aybüke öğretmeni şehit eden ve ardından karakola saldıran teröristin Batman nüfusuna kayıtlı Ahmet Seçkin olduğu belirtildi. Kozluk ilçesinde saldırı talimatını veren teröristlerin yakalanması için de geniş çaplı operasyon başlatıldı.Polis ekipleri hainleri yakalamak için geniş çapda operasyon başlattı.

İşte O alçak vatan haini..

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri