Sarıyer'de Kazak Kadının Şüpheli Ölümü

Sarıyer'de kötü kokular gelen daireye giren polis, 55 yaşındaki kadının cansız bedeni ile karşılaştı.

Sarıyer'de Kazak Kadının Şüpheli Ölümü

Sarıyer'de 5 katlı binanın giriş katından gelen kötü kokular, bina sakinlerini endişeye düşürdü. Dairede oturan Kazakistan uyruklu 55 yaşındaki H.Y.'ye de ulaşamayan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri daireye girdiklerinde 55 yaşındaki H.Y.'nin cansız bedenini buldu.

CANSIZ  BEDENİ İLE KARŞILAŞTILAR

Olay, Maden Mahallesi, Altınbaşak Çıkmazı'nda bulunan 5 katlı binanın giriş katında yaşandı. Daireden kötü kokular gelmesi üzerine bina sakinleri durumu polise haber verdi. Saat 23.00 sıralarında binaya gelen polis ekipleri çilingir ile kapının açılmasının ardından içeri girdi. İçeri giren ekipler dairede yalnız yaşayan 55 yaşındaki H.Y.'nin cansız bedeni ile karşılaştı.

4  GÜNDÜR  HABER ALINAMIYORDU

H.Y.'nin özel bir iş yerinde çalıştığı ve kendisinden 4 gündür haber alınamadığı öğrenildi. H.Y.'nin iş arkadaşlarının da binaya gererek H.Y'yi sordukları  anlaşıldı.

İÇERİ İTFAİYE EKİPLERİ GİRDİ

Daireden gelen yoğun kokuya karşı itfaiye ekipleri özel kıyafet ve oksijen maskesi ile çözüm buldu. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından H.Y.'nin cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

En Son Gündem Haberleri için aşağı kaydırın

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR