"BU CAN BU TENDE OLDUKÇA..."

"Önümüze çıkan her sorunun bir sınav olduğunu biliyoruz. Dünya ve ölüm bizim için birer sınav vesilesidir. Rabbim'den bizlere hep birlikte nice Ramazanlar, nice bayramlar görebilmeyi nasip etmesini temenni ediyorum. Tabii böyle bir günde asıl ve ilk başta yad etmemiz gerekenler şehitlerimiz ve gazilerimizdir. Çünkü bugün burada yer alıyor olmamızı onlara borçluyuz. Bu can bu tende var oldukça beraberiz.

"ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

Türkiye bir taraftan terör örgütlerinin saldırıları ile diğer taraftan siyasi ayak oyunları ve ekonomik suikastlarla aynı zamanda mücadele veriyor. Şunu iyi unutmasınlar. Bu iyi bilinmeli. Suriye'nin kuzeyinde hudutlarımızın  yanıbaşında bir terör devleti kurulmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Türkiye bir çadır devleti değildir. Bunu kimse aklından çıkarmamalıdır.

Terör örgütüne verdiklieri silahları geri alacaklarını ifade ederek Türkiye'yi kandırdıklarını zannedenler büyük bir hata içerisinde olduklarını görecekelr. terör örgütlerine verilen silahlarla ülkemizdeki dökülen her damla kanın faturasını o silahların asıl sahiplerine ödeteceğiz.Kimsenin gücü bu milleti bölmeye, parçalamaya yetmeyecek buna izin vermeyeceğiz.