Reis-i Cumhur'dan Anlamlı Kurban Bayram'ı Mesajı!

Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı mesajı yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Bayramın ailelerimize, milletimize, islam alemine ve tüm insanlığa hayırlı olmasını, sıkıntıları atlatmamıza aracı olmasını diliyorum’ ifadelerini kullandı.

‘AZİZ MİLLETİMİZ ASLA BOYUN EĞMEYECEK’

Erdoğan, yayınladığı bayram mesajında gündeme dair önemli konulara da değindi. Cumhurbaşkanı mesajında, ‘Terör örgütlerine de örgütü bir maşa gibi kullanan hain odaklara da aziz ve üstün insanlarımızın asla rıza göstermeyeceğine eminiz. Bizler demokrasimizle, ekonomimizle, dış politikamızla vatanımızı muasır medeniyetler düzeyinin üstüne yükseltene kadar bu yolda kararlılıkla ilerleyeceğiz’ ifadelerini kullandı.

Erdoğan, ‘Vatanımıza ve milletimize söz verdiğimiz refah ve huzur seviyesine çıkacağız. Yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım hep birlikte Türkiye olalım’ dedi.

SOMALİLİ ÖĞRENCİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞANA BAYRAM MESAJI

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Somali Mogadişu Recep Tayyip Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kurban Bayramı’nı kutlamak için bir video hazırladılar.

Somalili öğrenciler hazırladıkları videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte bütün Türk milletinin Kurban Bayramı’nı kutladı.


Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri