ALÇAK FETÖ DAVALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYORUM

FETÖ üyeleri kendilerini istedikleri kadar hayaller ile kulaklarına çalınan tarihlerle verilen vaatler ile oyalasınlar, tamamı beyhude. Vatandaşlarımızın özellikle de şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin içleri rahat olsun. Baş danışmanlarımın hepsiyle duruşmaları yakından takip ediyorum. Bir kısmı Ankara, bir kısmı İstanbul başta olmak üzere duruşmaları takip ediyorlar, an be an raporlarını inceliyorum, ne oluyor, ne bitiyor takipte kalıyorum.

FETÖ’CÜLERİN MAHKEMELERDE OYNADKLARI TİYATROLARDAN FAYDA GELMEYECEK

Bu eli kanlı hainlerin hiçbiri de kendilerini bekleyen acı gelecekten kaçamayacaklar. Mahkemelerde ahlaksızca yaptıkları tiyatrolara, cezaevlerinde açık net söylüyorum, çürürken onlara hiçbir yararı olmayacaktır. Şayet cezalarını tamamlayıp dışarı çıkanlar olursa, zaten milletimiz sokakta her gördüğünde onlara gereken cezayı verecektir. Bu hainlerin yüzlerine tükürecekler ve milletin tükürüklerinde boğulacaklardır. Hainliklerinin neticesini ödemeyen tek bir FETÖ'cü hain kalmayana kadar mücadelemiz devamedecektir.

TÜRKİYE'Yİ TACİZE, TEHDİT ETMEYE TEŞEBBÜS EDENLER BUNUN BEDELİNİ AĞIR ÖDER

Türkiye’deki operasyonlar başarıyla devam ederken Suriye'de yaptığımız Fırat Kalkanı Harekatı ile Irak'taki Sincar ve Karaçok dağlarına yaptığımız operasyonlar, yeni terörle mücadele kapsamımızın ilk adımlarıdır. Artık, öyle Türkiye ile 'şöyle uğraşalım, böyle uğraşalım' yok.