Tekrar Adalet ve Kalkınma Partisi’ nde genel başkanlık koltuğuna gelen Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Siyah kapaklı ajandasını tekrar yanında taşıyor.

Reis-i Cumhur Erdoğan, Başbakanlığı zamanında tüm notlarını siyah kapaklı ajandasına not ediyordu. Otuz ay sonra parti toplantılarına katılınca siyah kapaklı ajanda tekrar elinin altında oldu.
Recep Tayyip Erdoğan’ ın siyah kapaklı ajandası, Bakanlar Kurulu’ na, partinin MKYK ve MYK toplantılarına kesinlikle götürdüğü, iki toplantı arasında yaptığı çalışmaları ve katıldığı toplantılara dair fezlekeleri de bu ajandaya aldığı notlar sayesinde hatırlayarak, milletvekilleri ve parti kurmaylarına aktardığı bildiriliyor.

Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, siyah kapaklı ajandayı önceki günkü MYK toplantısında da yanında bulundurdu.

MİLLET VEKİLLERİN FAALİYETLERİNİ, PERFORMANSLARINI NOT EDİYOR

Türkiye gazetesinin yaptığı haberine göre; Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, millet vekillerinin performansını, teşkilatlarla ilişkilerini ve verdiği yönergeleri tek tek deftere kayıt ediyor.

Aday belirleme sürecinde kara kaplı defteri açan Erdoğan, aldığı notlar çerçevesinde vekillerin performans durumunu kontrol ederek son kararını veriyor.