17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23°
  • Ankara 23°
  • Izmir 25°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7091
Euro6,4196
Altın258,66

Reis-i Cumhur Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Tepki

Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Kahramankazan'da çiftçilerle buluştuğu iftar yemeğinden sonra konuşma yaptı

Reis-i Cumhur Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Tepki

Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde düzenlenen iftar yemeğinde çiftçiler ile biraraya geldi.

Reis-i Cumhur Erdoğan, kendisinin 3 milyar dolarlık mal varlığının olduğu şeklindeki iddiaya çok sert tepki göstererek CHP Genel Başkanı olan Kılıçdaroğlu'na seslendi, "müddei, iddiasını ispatlamakla mükelleftir" dedi.

Recep Tayyip Erdoğan konu ile alakalı şu yorumlarda bulundu:

"Bizim, Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka bir devletimiz yok. Hiç kimse bize devlet içinde devlet yutturmacası yapmaya kalkmasın. Yok Paralel devletmiş, yok şu devletmiş, yok bu devletmiş. Sıkıysa Pensilvanya' da durma, buraya gel.

EY KILIÇDAROĞLU, O AĞZI OLUP KONUŞANA SÖYLE, HADDİNİ BİLSİN

"Ey Kılıçdaroğlu, senin bu adamının (CHP Grup Başkanvekili olan Özgür Özel'in) yaptığı açıklamayı ispatlayamazsanız alçaksınız, namustan yoksunsunuz. Eğer, bizim böyle bir malımız, böyle bir varlığımız olmuş olsaydı şayet, Türkiye'de bu hizmetleri kimse göremezdi. Bu memlekette bu hizmetler yapılmışsa, Ahi Köyü'ne kadar bu asfaltlar gelebiliyorsa, bunlar o yolsuzluklarla gelmedi, o yolsuzluklar yapılmadığı için geldi."

"Ey Kılıçdaroğlu, o ağzı olup konuşana söyle, haddini bilsin. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. İspat edemiyorsa, o dönüp dolaşıp bumerang gibi onu vurur."

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri