Reis- i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

DURMADAN, DİNLENMEDEN...

Recep Tayyip Erdoğan vermiş olduğu bayram mesajında, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet yolunda sürdürdüğümüz bu mücadeleyi zafer ile taçlandırana kadar bize durmak, dinlenmek yoktur. Milletimizin ve emniyet güçlerimizin bu konuda ortaya koydukları kararlı irade, bizim en büyük güven ve heyecan kaynağımızdır. Türkiye' nin üzerinde hesaplanan kirli planlara, oyunlara, hazırlanan senaryolara karşı gösterdiği güçlü direniş, devletiyle el ele vermiş milletimizin eseridir." diyerek konuşmasına devam etti Reis-i Cumhur Erdoğan.

CEVABIMIZI SAHADA VERMEKTE KARARLIYIZ

Suriye ve Irak' ta oynanan kirli oyunların, bölgede sahnelenmeye çalışılan kriz senaryolarının farkındayız. Fakat herkesin, şu gerçeğin de farkında olduğunu ümit ediyoruz. Türkiye, oynanan türlü oyunları yutulamayacak kadar büyük bir lokmadır. Ülkemizi bu tarz tuzaklar ile teslim alabileceklerini sananlara cevabımızı, bizzat yerinde, sahada vermekte kararlıyız." diyerek vatanımızın bütünlüğüne, birliğine göz diken alçaklara da mesajında yer verdi.

VATANIMIZIN BÜTÜNLÜĞÜNE GÖZ DİKENLER... 

"Toprak bütünlüğümüze ve milli birliğimize göz dikenler ile onların gönüllü ya da kiralık maşalığını yapanlar, hatalarını anladıklarında hepsi için çok geç olacaktır." ifadelerini kullandı.