Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın'ın kızı Rumeysa Kalın ile Furkan Karabulut'un nikah töreninde şahitlik etti.

Rumeysa Kalın ve Furkan Karabulut, JW Marriott Otel'de gerçekleştirilen törenle dünyaevine girdi.
Çiftin nikahını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Nikah şahitleri ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kahraman, Başbakan Yıldırım, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu.

Sonrasında geline, nikah cüzdanını Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.
Nikah törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, eski Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, bazı bakanlar, Ankara'da görev yapan büyükelçiler ve misyon temsilcileri ile diğer davetliler katıldı.

Nikah sırasında gelin ve damada tavsiyeler veren Reis-i Cumhur Erdoğan, 3 çocuk tavsiyesinide 4'e çıkardı. Gelin ve damattan 4 çocuk yapmalarını istedi.

Nikah kıyıldığı esnada gelinin damadın ayağına basması salonda eğlenceli dakikalar yaşattı. 

Düğünün ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan France 24 kanalına açıklamalarda bulunmak için salondan ayrıldı. Erdoğan'ın Katar krizi ve G20 ile ilgili açıklamalar yapması bekleniyor.